↑ Return to 2017

Gospel koncert (2017.04.23.)

Április 23-án, vasárnap délután a rossz idő ellenére zsúfolásig megtelt az  öttevényi templom. A Szentlélek templom Családi Ének és Zenekarának  “Énekelek, mert boldog vagyok” című gospel koncertjére sokan voltak kíváncsiak. Nemcsak a helyi, hanem a kunszigeti, mosonszentmiklósi, győri egyházközség tagjai közül is sokan ültek a padokban, székeken, és minden elképzelhető ülőalkalmatosságokon. Az együttes tagjait már ismerősökként fogadtuk, hiszen tavaly már adtak nálunk egy koncertet. A mostani koncert is méltó volt az együttes hírnevéhez. Nagyon színvonalas, remekül megkomponált előadást láthattunk. Az összes énekes, zenész teljes szívvel, lélekkel, tele életörömmel adta elő az Urat áldó, dicsőítő énekeket. A szereplők példája ragadós volt, mert a jelenlévők ugyanolyan jókedvvel, boldogan adták át magukat az Isteni szeretetnek. A koncert után CD-ket lehetett vásárolni. A hallgatóság véleménye alapján megállapíthatjuk, hogy mindenki lelkébe napsütés költözött, és már most várjuk a következő találkozást.

“DALT ZENGJ ÉS DICSÉRD, MERT MÉLTÓ AZ ÚR”

(Lászlóné Éva)

Az adott cikk linkje: http://otteveny.plebania.hu/esemenyek-unnepek/2017-2/gospel-koncert-2017-04-23/