Plébániai Esték – Maksó Péter előadása “Hogyan hirdessük Jézust?” címmel (2015.09.01.)

Maksó PéterSzeptember 1.-jén, kedden a Plébániai Esték sorozatának keretében tartott előadást Maksó Péter, az egri szeminárium papnövendéke, Hogyan hirdessük Jézust? címmel.  Az atya a Skype-rózsafüzér elindítójaként mesélt az imakörről. Az „imakonferencia” lényege, hogy minden este 9 órakor a tagok  elmondják a rózsafüzért. A Skype segítségével ebbe bárki a világon bekapcsolódhat. Bővebb információért a szentolvaso@gmail.com email-címen lehet érdeklődni. Péter atya lelki és gyakorlati tanácsokkal látott el minket és tanúságot tett az Úr Jézusra és a Szűzanyára való teljes ráhagyatkozás mellett. A rózsafüzércsoport vezetése mellett az atya villamosmérnök, alpesi síoktató és vitorlás hajóskapitány is. Az előadás után szeretetvendégség volt a plébánián.

Az adott cikk linkje: http://otteveny.plebania.hu/esemenyek-unnepek/archivum/2015-2/plebaniai-estek-makso-peter-eloadasa-hogyan-hirdessuk-jezust-cimmel-2015-09-01/