SZENTMISÉK ÁLTALÁNOS RENDJE
(2019. január 1. – 2019. december 31.)

KEDD 18.00 óra
SZOMBAT 18.00 óra

A szentmisék rendje az egyes ünnepek alkalmával módosulhat, a heti hirdetés jelzi a következő hét pontos rendjét:

Szentmisék, imaórák rendje a következő hétre:

• Június 18., kedd, Plébánia-Közösségi terem, 18.00 óra:
    Szentmise – Köznap

Mohl Család + tagjai
    + Szülők, Nagyszülők és Gyermekeik
    Jézus Szíve litánia

• Június 22., szombat, Öttevényi Multifunkcionális Szolgáltatóház, 16.30 óra:
    Szentmise – Úrnapja (idén a körmenet elmarad)
    + László Pál
    + László és Lukács Szülők

Elsőpéntekesek látogatása:
június 21. péntek 9.00 órától

Az adott cikk linkje: http://otteveny.plebania.hu/hirdetesek/

Vasárnapra érvényes szentmisék rendje

Vasárnapra érvényes szentmisék rendje az öttevényi plébániához tartozó templomokban (2019. január 1. – 2019. december 31.)   ABDA VASÁRNAP 16.30 óra ÖTTEVÉNY SZOMBAT 18.00 óra IKRÉNY VASÁRNAP 8.00 óra BÖRCS VASÁRNAP 9.30 óra KUNSZIGET VASÁRNAP 11.00 óra   A szentmisék rendje az egyes ünnepek alkalmával módosulhat, melyet a templomi hirdetés előre jelez.

Oldal megtekintése »

Egyházi hozzájárulás

Egyházi hozzájárulás éves mértéke az Egyházmegyei Hatóság rendelkezése alapján: Keresőnként: 5000,- Ft Nyugdíjasoknak: 3000,-Ft Kérjük a kedves katolikus Testvérek segítő támogatását, és a 2018. évi egyházi hozzájárulás befizetését! Befizetés lehetősége: – az egyházközség megbízottjai szedik be – szentmisék előtt és után a sekrestyében  – készpénzátutalási megbízással Köszönjük!

Oldal megtekintése »